KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 7721409
nr 772 1409
Carborundumetsning
Signerad, -89, 44/100, bladets mått: 56x45
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:39:54
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Carborundumetsning
nr 772 1409
Carborundumetsning
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 20 augusti 2012 |